Dünya Çocuk İşçiliği İle Mücadele Günü

Dünya Çocuk İşçiliği İle Mücadele Günü

12 Haziran Dünya Çocuk İşçiliği İle Mücadele Günü dolayısıyla geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın mutlu, sağlıklı birer birey olarak yetişmeleri gayesinde olan İş Müfettişleri’nin mesleki derneği olan İş Müfettişleri Derneğince tüm çocuklarımızı sevgiyle gözlerinden öper Dünya Çocuklarına ilk bayramı armağan eden bir devletin ve Milletin ferdi olmaktan ötürü kıvanç duyduğumuzu belirtir bu vesileyle büyük devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ü de saygı ve minnet ile yad ederiz.

Gelecek çocukların ve gençlerindir! Elbet çocuklarını sağlıklı ve iyi bir eğitim ile yetiştiren toplumlar ancak gelecekte en önde yer alan devletler ve milletler zümresinde yer alacaklardır. Sağlıklı ve mutlu çocuklar yetiştirmek için ise çocuklarımızı koruyalım onları çalışmak zorunda bırakmayalım…unutmayalım ki çocuklarının yüzü gülmeyen milletler asla sağlıklı bir toplum yapısına da sahip olamayacaklardır….

YASAL UYARI
Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm yazı, isim, unvan, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik, sunum, eğitim materyalleri vb. İş Müfettişleri Derneği’ne ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hükümlerle hukuki koruma altındadır. Dernekten izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Siteyi kullanan kişiler, ilk defa kullanım anından itibaren bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Dernek, bu hakları ihlal eden kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.