Denetim Haftası

Denetim Haftası

Milletlerin büyüklükleri tarihte bıraktıkları iz ve sahip oldukları köklü geçmiş ile ölçülür.Bu bakımdan Ecdadımız ile ne kadar övünsek yeridir.Ecdadın açtığı yolda ve bizlere emanet bıraktıkları değerleri daima daha ileriye taşıma noktasında ve bir milletin büyüklüğünü ölçmede tarih ne denli önemli bir kıstas ise denetim de bir ülkenin büyük devletler içinde yer almasında o denli önemli bir fonksiyonel işleve sahiptir.Çünkü denetim bir muhasebedir, yaptıklarımızın ve yapabileceklerimizin kıyaslanması ile yol gösterici bir faaliyettir.

Biz İş Müfettişleri olarak gerek kamu sektöründe gerekse özel sektörde yaptığımız denetimlerde uygunluk denetimleri yanında ağırlıklı olarak önleyici teftiş yaklaşımı içerisinde bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetleri ile ülkemiz ekonomisinin büyümesine bunun yanında işverenlerin, çalışanların ve işçilerin hak ve hukuklarının korunması noktasında hassas bir görev icra etmekteyiz bu vesile ile tüm meslektaşlarımızın ve denetim ile görevli personelin denetim haftasını kutlarız.

İş Müfettişleri Derneği

YASAL UYARI
Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm yazı, isim, unvan, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik, sunum, eğitim materyalleri vb. İş Müfettişleri Derneği’ne ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hükümlerle hukuki koruma altındadır. Dernekten izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Siteyi kullanan kişiler, ilk defa kullanım anından itibaren bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Dernek, bu hakları ihlal eden kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.