13. Genel Kurul Toplantısı

Değerli Üyelerimiz,
Covid-19 pandemisi ve alınan virüs önlemleri sebebiyle İçişleri Bakanlığınca İl Valiliklerine gönderilen yazılar gereğince Mayıs 2020'den beri Genel Kurul Toplantıları ertelenmektedir. 2 Mart 2021 tarihinde açıklanan "Yeni Kontrollü Normalleşme"ye ilişkin kararlar kapsamında düşük, orta ve yüksek riskli illerde Genel Kurul Toplantılarına izin verilmiştir.

Derneğimizde 2020 Mayıs ayı içinde yapılması gereken 13. Genel Kurul Toplantısı, yeni düzenleme doğrultusunda 20 Mart 2021 Cumartesi günü Dernek Genel Merkezinde saat 14.00'de gerçekleşecektir. Bu toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde, çoğunluk aranmaksızın 27 Mart 2021 Cumartesi günü ODTÜ Vişnelik Tesislerinde saat 14.00'de düzenlenecektir.
Üyelerimize saygıyla duyurulur.

YASAL UYARI
Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm yazı, isim, unvan, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik, sunum, eğitim materyalleri vb. İş Müfettişleri Derneği’ne ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hükümlerle hukuki koruma altındadır. Dernekten izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Siteyi kullanan kişiler, ilk defa kullanım anından itibaren bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Dernek, bu hakları ihlal eden kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.