Kiziroğlu Bosch Car Service İle İndirim Protokolü

Değerli üyelerimiz,
İş Müfettişleri Derneği ve Kiziroğlu Bosch Car Service ile arasında indirim protokolü imzalanmıştır. İndirim belirli hizmetler kapsamında olup, Dernek Üyelerine ve birinci derece yakınlarına uygulanacaktır. Dernek Üyesi olduğunuzu ziyaretinizde bildirmeniz yeterlidir.

Ankara İstanbul Yolu üzerinde bulunan Kiziroğlu Bosch Car Service'in tüm hizmetleri için www.kizirogluboschcar.com web sitesini inceleyebilir ya da +903124826262 numarasından iletişim kurabilirsiniz.

.

YASAL UYARI
Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm yazı, isim, unvan, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik, sunum, eğitim materyalleri vb. İş Müfettişleri Derneği’ne ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hükümlerle hukuki koruma altındadır. Dernekten izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Siteyi kullanan kişiler, ilk defa kullanım anından itibaren bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Dernek, bu hakları ihlal eden kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.