DUYURULAR

Uluslararası Çalışma Örgütü ILO Heyetinin Derneğimizi ziyareti

Türkiye ile Uluslararası Çalışma Örgütü arasında iş sağlığı ve güvenliği alanında işbirliği olanaklarını değerlendirmek üzere Ülkemizde bulunan ILO İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Catherine Brakenhielm, ILO Direktör Vekili Özge Berber Ağtaş ve beraberindeki heyet Derneğimizi ziyaret etmiştir.

ILO Heyeti ile İş Sağlığı ve Güvenliği konusundaki güncel gelişmeler ve denetim sistemimiz konularında Dernek Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve toplantıya katılan İş Sağlığı ve Güvenliği yönünden teftiş yapan üstadlarımız ile birlikte görüş alışverişinde bulunulmuştur.

YASAL UYARI
Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm yazı, isim, unvan, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik, sunum, eğitim materyalleri vb. İş Müfettişleri Derneği’ne ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hükümlerle hukuki koruma altındadır. Dernekten izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Siteyi kullanan kişiler, ilk defa kullanım anından itibaren bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Dernek, bu hakları ihlal eden kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.