Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Değerli üyelerimiz; yönetim kurulumuz sizler için Güneş Sigorta ile tamamlayıcı sağlık sigortası konusunda indirim anlaşması protokolü imzalamıştır. Konuya ilişkin detaylar e-mail adresinize gönderilecektir. E-mail'in ulaşmaması halinde lütfen derneğimizle irtibata geçiniz.
Sigorta primi katılımcı sayısına göre düşeceği için poliçe yaptırmak isteyen üyelerimizin en geç 15 Nisan 2016 tarihine kadar bilgilerini bize ulaştırması gerekmektedir.

YASAL UYARI
Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm yazı, isim, unvan, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik, sunum, eğitim materyalleri vb. İş Müfettişleri Derneği’ne ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hükümlerle hukuki koruma altındadır. Dernekten izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Siteyi kullanan kişiler, ilk defa kullanım anından itibaren bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Dernek, bu hakları ihlal eden kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.