DUYURULAR

İş Teftiş Kurulu Başkanı, Kurul Başkan Yardımcıları ile Grup Başkanlarının Derneğimizi Ziyareti

İş Teftiş Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Tezel, Kurul Başkan Yardımcıları Sayın Arif Şimşek, Sayın Mehmet Özdoğan, Sayın Ayşegül Tuncay İş Teftiş Ankara Grup Başkanı Sayın Erol Güner, İstanbul Grup Başkanı Sayın Zeki Kömürcü,  İzmir Grup Başkanı Sayın Şuayip Er, Bursa Grup Başkanı Sayın Yaşar Ata, Adana Grup Başkanı Sayın Veysel Gül ve Grup Başkan Yardımcıları ile beş Grup Başkanlığı tarafından uygulanacak programlı teftişlerin koordinatörleri Dernek genel merkezimizi ziyaret etmişlerdir.

Yapılan görüşmede, Dernek Başkanı Sayın Gonca Şahin tarafından Dernek faaliyetlerimiz hakkında bilgi aktarılmıştır. İş Teftiş Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Tezel, İş Müfettişleri Derneği Başkanı tarafından meslek sorunlarının Sayın Bakan’a iletilmiş olmasından memnuniyet duyduğunu, Derneğe bu açıdan önemli bir sorumluluk düştüğünü belirterek, Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar dilemiştir.

YASAL UYARI
Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm yazı, isim, unvan, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik, sunum, eğitim materyalleri vb. İş Müfettişleri Derneği’ne ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hükümlerle hukuki koruma altındadır. Dernekten izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Siteyi kullanan kişiler, ilk defa kullanım anından itibaren bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Dernek, bu hakları ihlal eden kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.