İş Müfettişleri Dernek Üyeleri İletişim Bilgileri Güncelleme Formu

Değerli Üyelerimiz,

İş Müfettişlerinin mesleki ve kültürel gelişmelerine katkıda bulunmak, rol ve işlevleri açısından çalışma yaşamında etkin bir biçimde yer almalarını sağlamak, çalışmalarına yönetsel, maddi ve manevi destek vermek, kurumsal anlaşmalar imzalayarak sizlerin ve yakınlarının sağlıklarını da ön planda tutmak amacıyla 1998 yılından beri 23 senedir İş Müfettişleri Derneği aktif olarak çalışmaktadır.

Çalışmalarımıza hızla devam etmek amacıyla siz değerli üyelerimize katkıda bulunmasını sağlayacak bilgilerin güncellenmesi önem arz etmektedir. Zaman içinde değişen e-posta adresleri, telefon numaraları, emeklilikler, kurum değişiklikleri, evlilik ile soyisim değişiklikleri sebebiyle üye bilgilerimizin güncellenmesinin çalışmalarımıza hız katacağına inanıyoruz.

Formu doldurmanız 3 dakikanızı alacaktır. Şimdiden gerekli katılımı gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

İş Müfettişleri Dernek Üyeleri iletişim bilgileri güncelleme formu:

https://forms.gle/qrtFTq9zPYicyFd77

İş Müfettişleri Derneği

YASAL UYARI
Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm yazı, isim, unvan, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik, sunum, eğitim materyalleri vb. İş Müfettişleri Derneği’ne ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hükümlerle hukuki koruma altındadır. Dernekten izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Siteyi kullanan kişiler, ilk defa kullanım anından itibaren bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Dernek, bu hakları ihlal eden kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.