Covid-19 Aşısında Öncelikli Meslek Mensupları Arasında Yer Almaya Dair Dilekçe

02.12.2020 tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan basın bülteninde aşılama çalışmalarının 2. aşamasında toplum işleyişi için gerekli sektörlerde, yüksek riskli ortamlarda bulunan ve kritik işlerde çalışan kişilerin aşılanacağı belirtilmiştir.
Pandemi süresince İş Müfettişlerinin iş teftişinde karşı karşıya kaldığı riskler detaylı belirtilerek, Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğüne İş Müfettişlerinin öncelikli olarak aşılanacak meslek mensupları olarak değerlendirilmesine ilişkin yeni dilekçemiz 1 Nisan 2021 tarihinde verilmiştir.

YASAL UYARI
Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm yazı, isim, unvan, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik, sunum, eğitim materyalleri vb. İş Müfettişleri Derneği’ne ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hükümlerle hukuki koruma altındadır. Dernekten izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Siteyi kullanan kişiler, ilk defa kullanım anından itibaren bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Dernek, bu hakları ihlal eden kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.