Anlaşmalı Kurumlar

Özel dentapros ağız ve diş sağlığı polikliniği ile indirim anlaşması

Değerli üyelerimiz,

İş müfettişleri Derneği ve Özel Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile indirim anlaşması imzalanmıştır. Dernek üyeleri ve aile fertlerine özel implant, diş teli, çocuk diş hekimliği, kanal tedavisi, dolgu ve diş eti hastalıkları başta olmak üzere diş hastalıklarına ilişkin bütün tedavilerde klinik fiyatları üzerinden %30 indirim yapılacaktır. Ayrıca gerekli durumlarda taksitlendirme yapılacaktır.

- Yalnızca implant tedavisi fiyatları; yerli implant 1250 ₺, İthal implant 2250 ₺, Ortadonti 3000-4500 ₺ arası değişen fiyatla,

- Muayene panaromik röntgen, detaylı tedavi planlaması, ağıziçi hijyen eğitimi ve yılda bir defaya mahsus diş taşı temizliği ve diş beyazlatma işlemi ücretsiz olarak sunulacaktır.

Anlaşmaya ilişkin sorularınız için görselde yer alan 0542 672 03 06 / 0312 466 77 67 numaralardan veya dentapros@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Akademik batı dilleri yabancı dil kursu

Değerli üyelerimiz,

İş Müfettişleri Derneği ve Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu arasında indirim protokolü gerçekleştirilmiştir. Söz konusu antlaşmaya ilişkin detaylar için ilgili kurum ile irtibata geçebilirsiniz. 

Kocaeli - darıca otel yelkenkaya arasında indirim protokolü

Değerli üyelerimiz,

İş Müfettişleri Derneği ve Kocaeli - Darıca Otel Yelkenkaya arasında indirim protokolü gerçekleştirilmiştir. Söz konusu antlaşmaya ilişkin detaylar için derneğimiz veya ilgili kurum ile irtibata geçebilirsiniz. 

Hola sigoarta aracılık hizmetleri ltd. şti. ile indirim protokolü

Değerli üyelerimiz,

İş Müfetişleri Derneği ve HOLA Sigoarta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. arasında indirim protokolü imzalanmıştır. Detaylı bilgi için aşağıda yer alan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. 

HOLA Sigarta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti

İletişim Gülseren GÜLER

Teknik Personel

Tel: 0312 472 33 11

Gsm: 0553 179 33 10

Web: info@holasigorta.com.tr / www. holasigorta.com

Hampton by hilton samsun ile antlaşma

Değerli üyelerimiz,

İş Müfettişleri Derneği ve Hampton By Hilton Samsun arasında indirim protokolü gerçekleştirilmiştir. Söz konusu antlaşmaya ilişkin detaylar için derneğimiz veya ilgili kurum ile irtibata geçebilirsiniz. 

Most life club fitness ve yaşam merkezi

Değerli üyelerimiz, Most Life Club Fitness ve Yaşam Merkezi ile derneğimiz arasında indirim anlaşması yapılmıştır. Üyelerimizi saygıyla duyurulur.

Medicalpark hastaneler grubu ile anlaşması

MEDİCALPARK Hastaneler Grubu ile Derneğimiz arasında sağlık hizmeti sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme gereği dernek üyelerimize cari fiyatlar üzerinden indirim uygulanacaktır. 

Detaylar için derneğimiz veya ilgili kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

Üyelerimize saygıyla duyurulur.

Bayındır sağlık grubu ile anlaşma

Bayındır Sağlık Grubu ile Derneğimiz arasında sağlık hizmeti sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme gereği dernek üyelerimize cari fiyatlar üzerinden indirim uygulanacaktır. 

Detaylar için derneğimiz veya ilgili kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

Üyelerimize saygıyla duyurulur.

Dünya göz

Değerli üyelerimiz Dünya Göz Hastanesi ile İş Müfettişleri Derneği arasında indirim anlaşması imzalanmıştır. 
Detaylar için derneğimiz veya ilgili kurum ile ietişime geçebilirsiniz.
Üyelerimize saygıyla duyurulur.

Acıbadem

İŞ MÜFETTİŞLERİ DERNEĞİ personeli ve birinci derece yakınlarına özel olarak oluşturulan ACIBADEM Sağlık Grubu ile Ağız ve Diş Sağlığı Programları'na ilişkin indirim anlaşması imzalanmıştır. Detaylar için derneğimiz veya ilgili kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

Üyelerimize saygıyla duyurulur.

Radison blu

Samsun İli Radison Blu Otel ile derneğimiz adına protokol yapılmıştır. Konaklama fiyatları ve yeme-içme hizmetlerinde İş Müfettişleri Derneği üyelerine özel indirimler uygulanacaktır. Üyelerimize duyurulur.

İş Müfettişleri Derneği

Mektebim eğitim kurumları tic. a.ş.

Mektebim Eğitim Kurumları Tic. A.Ş. hizmetlerinde, İŞ MÜFETTİŞLERİ DERNEĞİ çalışanlarına ve üyelerine tüm Kampüslerde yaptırılacak olan yeni kayıtlar için güncel kayıt ücretleri üzerinden indirim uygulanaktır.
İmzalanmış olan bu protokol Mektebim Okulları'nın Türkiye sınırları içerisinde tüm kampüslerde geçerli olacak şekilde yürürlüğe girmiştir.

Detaylar için derneğimiz veya ilgili kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Üyelerimize saygıyla duyurulur.

Bigi kindergarten

İş Müfettileri Derneği ile Bigi Kindergarten isimli kreş ve gündüz bakımevi arasında sözleşme yapılmıştır. Sözleşme gereği dernek üyelerimize okul ücreti üzerinden indirim uygulanacaktır. 

Özel engin tıp merkezi

Özel Engin Tıp Merkezi (16. Sok. No: 13 Emek/Ankara) ile Derneğimiz arasında sağlık hizmeti sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme gereği dernek üyelerimize cari fiyatlar üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Mev koleji özel okulları ile yapılan anlaşma

Milli Eğitim Vakfı Genel Müdürlüğüne bağlı MEV Koleji özel okulları ile Derneğimiz arasında eğitim hizmeti sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme gereği dernek üyelerimize öğrenim ücreti üzerinden indirim yapılacaktır.

Acıbadem sağlık grubu

Acıbadem Sağlık grubu Hastane ve Tıp Merkezleri ile Derneğimiz arasında sağlık hizmeti  sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme gereği dernek üyelerimize cari fiyatlar üzerinden indirim uygulanacaktır.

Özel deniz hastanesi

Gaziler Cd. 1138/1 No:1 Yenişehir-İzmir'de  adresinde faaliyet gösteren Özel Deniz Hastanesi ile  Derneğimiz arasında sağlık hizmeti  sözleşmesi imzalanmıştır.

Koru hastanesi

 T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK  BAKANLIĞI İŞ MÜFETTİŞLERİ DERNEĞİ üyelerine, çalışanlarına, emeklilerine, kurumun hizmet satın aldığı şirket çalışanlarına  ve bunların 1. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerine, SGK mensubu olmaları halinde ayakta ve yatarak tüm tetkik, tahlil ve tedavilerde, hastane fark ücretlerinde ayakta ve yatarak tedavide indirim uygulanacaktır.

    İrtibat ve Randevu  için ilgili personel ve telefon numaralarımız;

            Nigar Önsoy:             0 535 106 74 82

            Aysun Aybar :            0 535 106 73 88 

           Özlem Kızıltaş:           0 542 688 39 18 (Sincan Hastanemiz)

Ata sağlık

Özel academic hospital

İstanbul’da “Nuh Kuyusu Cad. No:94 Bağlarbaşı - Üsküdar” adresinde faaliyet gösteren Özel Academic Hospital ile  Derneğimiz arasında yapılan  sağlık  hizmeti  sözleşmesi gereği,  üyelerimize  (ve  1.  derece  yakınlarına)  sağlık kuruluşunun  cari fiyatlar üzerinden indirim uygulanacaktır.

Hastane hakkında ayrıntılı bilgiye www.academichospital.com.tr adresinden ulaşılabilir.

YASAL UYARI
Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm yazı, isim, unvan, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik, sunum, eğitim materyalleri vb. İş Müfettişleri Derneği’ne ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hükümlerle hukuki koruma altındadır. Dernekten izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Siteyi kullanan kişiler, ilk defa kullanım anından itibaren bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Dernek, bu hakları ihlal eden kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.