Anlaşmalı Kurumlar

Özel academic hospital

İstanbul’da “Nuh Kuyusu Cad. No:94 Bağlarbaşı - Üsküdar” adresinde faaliyet gösteren Özel Academic Hospital ile  Derneğimiz arasında yapılan  sağlık  hizmeti  sözleşmesi gereği,  üyelerimize  (ve  1.  derece  yakınlarına)  sağlık kuruluşunun  cari fiyatlarından  %20  indirim uygulanacaktır.

Hastane hakkında ayrıntılı bilgiye www.academichospital.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Ata sağlık

Koru hastanesi

 T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK  BAKANLIĞI İŞ MÜFETTİŞLERİ DERNEĞİ üyelerine, çalışanlarına, emeklilerine, kurumun hizmet satın aldığı şirket çalışanlarına  ve bunların 1. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerine, SGK mensubu olmaları halinde ayakta ve yatarak tüm tetkik, tahlil ve tedavilerde, hastane fark ücretlerinde ayakta tedavide % 25 indirim, yatarak tedavide % 15 indirim yapılacaktır.

SGK tarafından ödenmeyen SUT dışı hizmet ve tedaviler için hastane cari fiyatları üzerinden ayakta tedavide % 25 indirim, yatarak tedavide % 15  indirim uygulanacaktır.

 

             Ayrıca,

            Hastanemizin Özel ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası şirketleri ile anlaşması mevcut olup,  bünyesindeki üyelerin, çalışanların ve bunların 1. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerinin, özel sağlık sigortası hizmeti kapsamında yer almaları durumunda hastanemiz tarafından; ayaktan ve yatan hasta hizmetlerimizde size özel avantajlarımızla hızlı ve konforlu sağlık hizmeti alabilmeleri için görevlendirdiğimiz aşağıda isimleri belirtilen kurumsal pazarlama personellerimiz randevu ve detaylı bilgilendirme ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızda olacaktır.    İrtibat ve Randevu  için ilgili personel ve telefon numaralarımız;

            Nigar Önsoy:             0 535 106 74 82

            Aysun Aybar :            0 535 106 73 88 

           Özlem Kızıltaş:           0 542 688 39 18 (Sincan Hastanemiz)

Özel deniz hastanesi

Gaziler Cd. 1138/1 No:1 Yenişehir-İzmir'de  adresinde faaliyet gösteren Özel Deniz Hastanesi ile  Derneğimiz arasında sağlık hizmeti  sözleşmesi imzalanmıştır.

Acıbadem sağlık grubu

Acıbadem Sağlık grubu Hastane ve Tıp Merkezleri ile Derneğimiz arasında sağlık hizmeti  sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme gereği dernek üyelerimize cari fiyatlar üzerinden %25 indirim sağlanacaktır.

Mev koleji özel okulları ile yapılan anlaşma

Milli Eğitim Vakfı Genel Müdürlüğüne bağlı MEV Koleji özel okulları ile Derneğimiz arasında eğitim hizmeti sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme gereği dernek üyelerimize öğrenim ücreti üzerinden %5 indirim yapılacaktır.

Özel engin tıp merkezi

Özel Engin Tıp Merkezi (16. Sok. No: 13 Emek/Ankara) ile Derneğimiz arasında sağlık hizmeti sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme gereği dernek üyelerimize cari fiyatlar üzerinden %30 indirim sağlanacaktır. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Bigi kindergarten

İş Müfettileri Derneği ile Bigi Kindergarten isimli kreş ve gündüz bakımevi arasında sözleşme yapılmıştır. Sözleşme gereği dernek üyelerimize okul ücreti üzerinden%20 indirim uygulanacaktır. 

Mektebim eğitim kurumları tic. a.ş.

Mektebim Eğitim Kurumları Tic. A.Ş. hizmetlerinde, İŞ MÜFETTİŞLERİ DERNEĞİ çalışanlarına ve üyelerine tüm Kampüslerde yaptırılacak olan yeni kayıtlar için güncel kayıt ücretleri üzerinden 10% oranında indirim uygulanaktır. 

İmzalanmış olan bu protokol Mektebim Okulları'nın Türkiye sınırları içerisinde tüm kampüslerde geçerli olacak şekilde yürürlüğe girmiştir.

İlgilenen üyelerimize duyurulur.

Radison blu

Samsun İli Radison Blu Otel ile derneğimiz adına protokol yapılmıştır. Konaklama fiyatları ve yeme-içme hizmetlerinde İş Müfettişleri Derneği üyelerine özel indirimler uygulanacaktır. Üyelerimize duyurulur.

İş Müfettişleri Derneği

Acıbadem

İŞ MÜFETTİŞLERİ DERNEĞİ personeli ve birinci derece yakınlarına özel olarak oluşturulan 2018 Ağız ve Diş Sağlığı Programları'na ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır. 

  • Diş Sağlığı Uygulamasının Cari fiyatı 602 TL iken, İŞ MÜFETTİŞLERİ DERNEĞİ personel ve birinci derece yakınlarına özel olarak 210 TL'ye sunulmaktadır. 
  • Diş Beyazlatma Uygulamasının Cari fiyatı 1.525 TL iken, İŞ MÜFETTİŞLERİ DERNEĞİ personel ve birinci derece yakınlarına özel olarak 600 TL'ye sunulmaktadır. 
  • Çocuklar İçin Koruyucu Diş Sağlığı Uygulamasının Cari fiyatı 964 TL iken, İŞ MÜFETTİŞLERİ DERNEĞİ personelinin çocuklarına özel olarak 420 TL'ye sunulmaktadır.

Dünya göz

Değerli üyelerimiz Dünya Göz Hastanesi ile İş Müfettişleri Derneği arasında indirim anlaşması imzalanmıştır. İş Müfettişleri Derneği üyeleri ve 1. Derece yakınları için indirim oranları ödenecek tutar üzerinden şu şekildedir:

  • MUAYENE                      %35
  • TETKİK                            %35
  • LAZER AMELİYAT           %15
  • GENEL AMELİYAT           %20
  • ÖZELLİKLİ AMELİYAT      %10

Üyelerimize saygıyla duyurulur.

İş Müfettişleri Derneği

‹ Geri 1 2 İleri ›
YASAL UYARI
Bu internet sitesi içeriğinde yer alan tüm yazı, isim, unvan, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik, sunum, eğitim materyalleri vb. İş Müfettişleri Derneği’ne ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hükümlerle hukuki koruma altındadır. Dernekten izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez. Siteyi kullanan kişiler, ilk defa kullanım anından itibaren bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Dernek, bu hakları ihlal eden kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.